שמה של חברת iCobots הוא צירופן של המילים Israel + Collaborative Robots והוא משקף נאמנה את חזונה הכלכלי של החברה: אספקת פתרונות קובוטים מהטובים בעולם לתעשיינים ויצרנים מקומיים תוך שימת דגש על שיפור התוצאות העסקיות ופריון העבודה.

החברה מתחייבת למצוא עבורכם את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום זה ולהעמיד לרשותכם את השותפויות האסטרטגיות, הסכמי ההפצה והקשרים הבינלאומיים עם מפתחי הטכנולוגיות והחוקרים באקדמיה בתחום מתפתח זה.

כשגל ויואל הכירו לפני למעלה מ-20 שנה, זה היה אי שם על גבעה ירוקה וכבר מהרגע הראשון הם השתעשעו בשיחות אודות קידמה וטכנולוגיה. חלפו 20 שנה, כל אחד מהם התפתח במסלולו המקצועי: במהלך העשור האחרון יואל עסק במספר יוזמות שכללו גם פיתוח לוגיקה, אלגוריתמים, ובניית בוטים (רובוטים וירטואליים), בעיקר בעולם הפיננסים. גל עסק בתהליכי שיקום וצמיחה של חברות תעשייתיות והיה מעורב בעשרות פרויקטים של הקמה ושדרוג מערכות אוטומציה וייצור. כשהיה ברור שעולם הקובוטים מתחיל להבשיל, ושיש פה הזדמנות אמתית כזו היכולה להשפיע על מגזרים שלמים בחברה בישראל, שילבו יואל וגל כוחות על מנת להקים ולהניע את iCobots קדימה.

יואל הכט

יואל הוא כלכלן המתמחה בניהול סיכונים, עבד בבנק ישראל במשך שנים ארוכות במהלכן פרסם מאמרים ומסמכי עמדה בתחום הסיכונים הפיננסיים. משמש כמרצה באונ' בן גוריון ובמכללה למינהל לתלמידי תואר שני במנהל עסקים ובכלכלה יישומית. במהלך העשור האחרון יואל עסק במספר יוזמות שכללו גם פיתוח לוגיקה, אלגוריתמים, ובניית בוטים (רובוטים וירטואליים), בעיקר בעולם הפיננסים.

yoel@icobots.com

גל ענבר

גל הינו יזם עסקי, בוגר 10 שנות עבודה ב"אפקטיב מנהלי כספים והשקעות" שבמהלכן ניהל כסמנכ"ל כספים וכמנכ"ל מחזורים מצרפיים של מאות מיליוני שקלים. גל רכש מומחיות רבה בתהליכי הקמה, ארגון מחדש וצמיחה של חברות בסדרי גודל שונים. מחזיק בתואר ראשון ושני בהנדסת תעשייה וניהול ובתואר נוסף במנהל עסקים.

gal@icobots.com

מעוניינים בפרטים נוספים? כתבו לנו