הוראה ומחקר

את הקובוטים של iCobots תוכלו לפגוש ברוב המוסדות להשכלה גבוהה בישראל, שם הם משמשים הן למחקר מתקדם, והן להוראת קובוטיקה למהנדסים ומיישמים

מגוון היכולות והסנסורים, האמינות לאורך זמן, ההתממשקות לתוכנות הפעלה מוכרות, הידע והתכניות הרבות שנצברו הפכו אותם לפלטפורמת המחקר וההוראה המועדפת במכוני מחקר, באקדמיה ובמרכזי מחקר ופיתוח.

חוקרים ומדענים משתמשים במערכת הקוד הפתוח של הקובוטים ורותמים אותם למגוון מטרות מחקר בתחומים כרובוטיקה, בינה מלאכותית, מדעי המחשב, הנדסת מכונות, הנדסה תעשיה וניהול, הדמיות תנועה, אינטראקציה בין אדם לרובוט ועוד.

קהילת המשתמשים

החברות אותן אנו מייצגים, שמות דגש מיוחד על קובוטי המחקר ותומכות בקהילה מקוונת של חוקרים המשתפים ביניהם רעיונות ודרכי ביצוע הקשורים במחקרם. סביב הקובוטים מתקיים דיון נרחב ומספר הפיתוחים הטכניים סביבם נמצא במגמת צמיחה מתמדת. האווירה התומכת והדינמיקה בקהילה מייצרת קשרים רבים בין חוקרים ממוסדות שונים ברחבי העולם ומהווה קרקע פורייה ליצירת חממה טכנולוגית מרתקת.

ערכת פיתוח גריפר של Soft Robotics – בנה, בדוק, יישם, פרק, והתחל מחדש את האתגר הבא

ערכת הפיתוח הייחודית של Soft Robotics מאפשרת לקובוטים ורובוטים לאחוז מגוון עצום של עצמים ולבצע משימות לא מובנות עם מגוון של עצמים במגוון תצורות וגדלים. בערכה אחת, אנו מציעים פתרון אינטגרטיבי ופשוט ליישום.

בעזרת ערכת הפיתוח תוכלו במהירות לפתח אבי טיפוס ולבחון את ישימותם בתצורות רבות ובמגוון אפליקציות. במידה ותרצו, iCobots בשיתוף עם Soft Robotics יפתחו אתכם ועבורכם גריפר ייעודי ברמה תעשייתית בדיוק במפרט שהגדרתם ולצרכים הספציפיים שלכם.

וכמובן, אחרי שבניתם יישום אחד, אפשר לפרק ולעבוד עם הערכה על יישום אחר.
רוצים לראות ולהתנסות, צרו קשר

התחילו לחקור!

את צעדי המחקר הראשונים אפשר להתחיל בצפייה בשפע קטעי וידאו העוסקים באינטראקציה אדם-קובוט, בינה מלאכותית, תכנון ותנועה, עיבוד תמונה, התנהגות אוטונומית ומחקר וקהילה בקישור.

לאחר עיון במחקרים רבים שפורסמו בתחום הקובוטים תוכלו להתקין סביבת עבודה במחשבכם ולהעשיר את הידע בתחום הקובוטים.

בנוסף, יש אינספור פיסות קוד הניתנות להעתקה מחברי קהילת המשתמשים שיכולות לשמש למגוון משימות מחקריות. סביבת הפיתוח של הקובוטים שלנו ניתנת להטמעה בכל מחשב ביתי ולכן חוקרים וסטודנטים יכולים להמשיך ולעסוק במחקר גם בביתם.

מערך הידע המרשים ההולך ומתפתח סביב הרובוטים השיתופיים מסייע לשפר את יכולתם באופן מתמיד והופך אותם ליעילים יותר בתחומי המחקר וההוראה. הפעלתם הקלה והנוחה לצד יכולתם לעבוד בשלמות לצדם של בני אדם משנה את פניו של ענף הרובוטיקה ומנגישה אותו לקהלים רחבים מאי פעם.

העתיד עוד לפנינו

מערך הידע המרשים ההולך ומתפתח סביב הרובוטים השיתופיים מסייע לשפר את יכולתם באופן מתמיד והופך אותם ליעילים יותר בתחומי המחקר וההוראה. הפעלתם הקלה והנוחה לצד יכולתם לעבוד בשלמות לצדם של בני אדם משנה את פניו של ענף הרובוטיקה ומנגישה אותו לקהלים רחבים מאי פעם.